ΣΟΥΠΕ ΚΑΙ ΝΟΝΑΣ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΤΗΝ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΓΥΡΟ

0

Η ομάδα της Κατούνας, που αγωνίζεται στην Β ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας, αποδείχτηκε σκληροτράχηλη στο σημερινό ματς αφού αν και βρέθηκε να χάνει στο 47’ σε 0-1 από γκολ του Νόνα, ισοφάρισε στο 92’ με τον Πετούση σε 1-1, με το παιχνίδι να οδηγείται στην ημίωρη παράταση.
Στην παράταση οι φιλοξενούμενοι πέτυχαν δύο τέρματα, ένα με τον Σούπε στο 2  και ένα με τον Νόνα στο 21 και πήραν την πρόκριση στην επόμενη φάση του Κυπέλλου της ΕΠΣ Π-Λ.

Διαιτητής: ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π.
Βοηθοί: ΝΑΣΤΟΣ Ζ. – ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ: ΦΩΤΕΙΝΟΣ Σ., ΡΕΚΑΤΣΙΝΑΣ, ΔΙΓΕΝΗΣ(58’ ΚΑΡΥΔΗΣ), ΜΑΛΦΑΣ, ΓΟΥΡΖΗΣ Κ.(71’ ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ), ΦΩΤΕΙΝΟΣ Ε., ΦΩΤΕΙΝΟΣ Κ., ΓΟΥΡΖΗΣ Β., ΠΕΤΣΟΥΣΗΣ(115’ ΚΑΒΒΑΔΑΣ), ΜΠΑΛΤΣΑΣ(86’ ΑΡΓΥΡΟΣ Σ-Π), ΑΡΓΥΡΟΣ Π..
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ(Τζίμας): CORODENI, ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΡΑΣΟΥΛΗΣ, ΤΣΑΒΕΛΗΣ, KOFSHA(90’ ΝΑΚΑΣ), ΠΑΠΠΑΣ, ΝΟΝΑΣ, ΤΖΙΜΑΣ, ΣΟΥΠΕ, ΕΥΘΥΜΙΟΥ, ΜΗΤΟΣ-ΚΩΤΣΗΣ.