Αστερας Ανθουσας -Αεν Σαμψουντας 4-2

0
Στο Στάδιο Πάργας η ομάδα του Αστέρα Ανθούσας μπήκε δυνατά στον αγώνα και κατάφερε να πετύχει τρία γκολ στο πρώτο ημίχρονο αποδίδοντας καλό ποδόσφαιρο κατα διαστήματα .
Στο 24ο λεπ ο Μητσουλης με πλασέ έκανε το 1-0 αλλά πριν ακόμα κοπάσουν τα πανηγύρια η Αεν  ισοφάρισε με τέρμα που πέτυχε ο Κατσανος στο 25
Ανατροπή του Κατσιαουνη με το κ Ριππη να δείχνει το σημείο του πέναλτι και τον Δεσκα να πετυχαίνει το 2ο γκολ
Στο 45 λ πλασέ του Μητσουλη και 3-1 που ήταν και σκορ ημιχρόνου
Με την έναρξη του β ημιχρόνου η ομάδα της Αεν  προσπάθησε να μειώσει το σκορ αλλά δεν το κατάφερε όταν σε σουτ του Μ Γεωργιαδη η μπάλα πέρασε λίγο άουτ αντίθετα η ομάδα του Αστέρα με ατομική προσπάθεια του Δεσκα και υποδειγματικό πλασέ πέτυχε το 4-1, το τελικό 4-2 έκανε ο Ορέστης Βαγγελης