ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ 2-3

0

Απόλυτα ικανοποιημένος από την εμφάνιση των παικτών του στη νίκη με 2-3 επί του του Ηρακλή Αγίου Γεωργίου μέσα στην έδρα του Αγιου Γεωργιου στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Β κατηγόριας του 2ος Ομίλου,εμφανίστηκε ο τεχνικός του ΑΕΤΟΥ Γιωργος Ιακωβου!
Την καλύτερή του εμφάνιση σε εκτός έδρας ματς έκανε ο ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ απέναντι στον ΗΡΑΚΛΗ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ στο 2ο λεπτό και απο νωρις επαιζαν και δυο ομαδες με 10 παιχτες,ο ΑΕΤΟΣ Καταφερε και πήρε μια μεγάλη και ευκολη νίκη.
Οι γηπεδούχοι κατεφεραν και προηγήθηκαν με το καλημερα στο 2' λεπτο, με την ομάδα μας να το γυρίζει με αυτογκόλ τον γηπεδούχων και με τον ΒΑΓΓΕΛΗ ΠΑΛΗ,αλλα ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ Να φερνει το ματς στα ισα λίγο πριν την λήξη του ημιχρόνου..Στην Επανάληψη ο ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ πάτησε πιο γερά μέσα στον αγωνιστικό χώρο και έτσι καταφερε να παρει την νικη με Γκολ του Σταυρου Γκινη....