ΑΕΤΌΣ ΑΓΊΑΣ- ΕΘΝΙΚΌΣ ΦΙΛΙΠΠΙΆΔΑΣ ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΘΈΑΜΑ ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΆΖ ΑΡΓΟΤΕΡΑ

ΑΕΤΌΣ ΑΓΊΑΣ- ΕΘΝΙΚΌΣ ΦΙΛΙΠΠΙΆΔΑΣ ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΘΈΑΜΑ

Γκολ και θέαμα στο Γήπεδο της Αγίας
όπου ό ΑΕΤΌΣ προηγήθηκε με τέρμα του
Μπελλου στο 12 Λ και ο Εθνικός ισοφάρισε στο αμέσως επόμενο λεπτό με τον DANAI
Ό ΕθΝΙΚΌΣ έχασε ΠΈΝΑΛΤΙ με τον Μήτσιο  Και ο ΑΕΤΌΣ στο 28 πέτυχε δεύτερο τέρμα με τον Νταλλα  Και στο 36 Ό ΕθΝΙΚΌΣ πέτυχε την ισοφάριση με τον ΛΑΚΚΑ γκολ το οποίο αμφισβήτησαν οι παίκτες του Αετού για οφσάιντ.
Στο δεύτερο ημίχρονο και στο 54 Λ ο ΒΑΡΤΖΙΩΤΗΣ έκανε το 3-2 στο 61 Λ δοκάρι για τον Εθνικό με τον ΛΑΙΝΑ και στο 71 Λ ΠΆΛΙ ο DANAI πέτυχε το δεύτερο προσωπικό του γκολ και την ισοφαριση σε 3-3 και στο 75 λεπτό Ο ΕΘΝΙΚΌΣ κάνει την ολική επιστροφή στον αγώνα πετυχενοντας το 3-4 με τον DANAI Να κάνει χατ τρικ και να κρατάει όρθιο τον Εθνικό δίνοντας μια μεγάλη νίκη επί του ΑΕΤΌΣ στο Γήπεδο της Αγίας ΑΕΤΌΣ που αδικειτε από το τελικό αποτέλεσμα μιας και απέδωσε σπουδαίο ποδόσφαιρο κατά διαστήματα