Ο ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΜΕ ΒΑΡΤΖΙΩΤΗ ΚΑΙ ΜΗΛΙΩΝΗ (φωτο-βιντεο)

0
Ο ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΜΕ ΒΑΡΤΖΙΩΤΗ ΚΑΙ ΜΗΛΙΩΝΗ

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ Το γκολ του Σάκη Μηλιωνη που έστειλε τον Απόλλωνα Πάργας στο τελικό της ΕΠΣ Πρέβεζας Λευκάδας, στο προτελευταίο λεπτό της παράτασης.

Το γκολ του Σάκη Μηλιωνη που έστειλε τον Απόλλωνα Πάργας στο τελικό της ΕΠΣ Πρέβεζας Λευκάδας, στο προτελευταίο λεπτό της παράτασης. εινα αυτό που έστειλε την ομάδα της Πάργας στον τελικό της ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ η ομάδα της Παλαιρου είχε προηγηθεί με τον Ιβανοφ όταν από λάθος συνεννόηση του Μαρκου με τον Σκαρπο εκμεταλλεύτηκε στο έπακρο την ευκαιρία και έστειλε την μπάλα στα δίχτυα απο κει και πέρα η ομάδα της Παλαιρου κλείστηκε και προσπάθησε με αντεπιθέσεις να πετύχει κάποιο γκολ
Στο δεύτερο ημίχρονο το ίδιο σκηνικό με την Παργα να επιτίθεται και την ομάδα της Παλαιρου να αμύνεται στο 74 λεπτό μίλησε η εμπειρία και ο Βαρζιωτης με άριστο πλασέ έκανε το 1-1 και έστειλε τον αγώνα στην παράταση στην οποία συνεχίστηκε το ίδιο σκηνικό όταν ο Μηλιωνης στο 119 πέτυχε το 2-1 με πλασε και εστειλε την ΠΑΡΓΑ ΣΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΤΕΛΙΚΟ μέσα σε ξέφρενους πανηγυρισμούς,