Εύκολο απόγευμα με διπλό για την Αναγεννηση Αχερουσια

0

Εύκολο απόγευμα με διπλό για την Αναγεννηση Αχερουσιας με τον Αετό Αγίας στο γήπεδο της βαλανιδοραχης με σκορ 1-3. Η Αναγέννηση μπήκε δυνατά και στο 25 προηγήθηκε στο σκορ με τον λουκουμη η αχερουσια διπλασίασε τα γκολ στο 37 με τον Κοντοδήμα Ηρακλή και το 0-3 ήρθε στο 45 λεπτό με ωραία εκτέλεση φάουλ και γκολ στο παράθυρό της εστίας του Χριστοδούλου από τον Τσάβο Νικόλαο στην επανάληψη του αγώνα η αχερουσια πίεζε και για άλλα γκολ αλλά με πολλές χαμένες ευκαιρίες το οποίο είχε ως αποτέλεσμα να δεχτεί ένα γκολ που ήταν και σκορ αγώνα.

(Αγία ) Χριστοδούλου Ρίζος Γαβριήλ Κατσιωτης Σερίφης Νταλλας Ζυγ ουρης Σκαρπος Γαβριήλ Μητσουλης Βλασιου.
 Αχερουσια Τζίμας Λουκουμης Τζιμούλης Κοντοδήμα Δ Νικολάου Πλίακας Κοντοδήμας Η Κωστουλας Παππάς Τσάβος Μπόχτης