Αετος Αγιας-ΑΕΚ Αρχαγγελου 2-2 !!Μοιράστηκαν βαθμούς και εντυπώσεις

0
Αετος Αγιας-ΑΕΚ Αρχαγγελου 2-2

Μοιράστηκαν βαθμούς και εντυπώσεις ο ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ με την ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ στην ΑΓΙΑ στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Β κατηγοριας του 2ος Ομιλου...Καθώς ύστερα από ένα καταπληκτικό παιχνίδι αναδείχθηκαν ισόπαλοι 2-2, κι αφού οι Φιλοξενουμενοι χρειάστηκε να ισοφαρίσουν δύο φορές
Ο ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ «άνοιξε» το σκορ στο 14ο λεπτό με γκολ του ΒΑΛΑΝΤΗ ΣΚΑΡΠΟΥ και με την ΆΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ να ισοφαρίζει στο 38ο λεπτό με κεφαλια του ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΥ απο αδρανεια της αμυνας του ΑΕΤΟΥ......
Ο ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ πήρε εκ νέου προβάδισμα και παλι με «δράστη» τον ΒΑΛΑΝΤΗ ΣΚΑΡΠΟ στο 43ο λεπτο επειτα από εκτελεση Κορνερ του ΠΕΤΡΟΥ ΚΑΤΣΙΩΤΗ...
Το τελικό 2-2 «γράφτηκε» από Χτυπημα ΦΟΥΛ του ΤΟΥΜΑΝΙΔΗ για την ομαδα του ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ στο 48ο λεπτό...Οπου εγινε κοντρα πανω στον ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ και ετσι καταφερε να ξεγελασει τον Τερματοφυλακα του ΑΕΤΟΥ και να γινει το τελικο 2-2