ΒΟΝΙΤΣΑ-ΚΑΝΑΛΙ 3-Ο

0

Σε ένα πολύ καλό παιχνίδι με πολλές φάσεις και δυο αποβολές στο τέλος ο Αμβρακικός Βόνιτσας πήρε τη νίκη με σκορ 3-0 απέναντι στον Ερμή Καναλίου. Ο Άρης Παληογιάννης στο 17΄ λεπτό με σουτ άνοιξε το σκορ για τον Αμβρακικό, και στο 71΄ λεπτό ο ίδιος παίχτης πάλι με σουτ το 2-0. Στο 83΄λεπτο ο Κούτσικος Δ.Γ. που είχε...
περάσει αλλαγή στο παιχνίδι στο 11΄ λεπτά νωρίτερα με σουτ πέτυχε το τελικό 3-0. Στο 84΄ λεπτό ο Γιώργος Καταγής είδε την κόκκινη κάρτα του κ. Ντίτσου και 3΄ λεπτά αργότερα ο τερματοφύλακας του Ερμή Καναλίου Γεωργίου αποβλήθηκε και αυτός με απ’ ευθείας κόκκινη κάρτα.

16.Α.Ο.ΜΥΤΙΚΑΣ 0

Aυτό το άρθρο προέρχεται από το: ΒΟΝΙΤΣΑ PRESS: Αμβρακικός Βόνιτσας-Ερμής Καναλίου 3-0 http://bonitsapress.blogspot.com/2011/10/3-0.html#ixzz1ZeLxgl00